... sa narodil 24.septembra 1977 a pochádza z Topoľčian.

Je oficiálnym členom Českého magického zväzu ČMS , ktorý združuje kúzelníkov nielen zo Slovenska a Česka , ale aj z Maďarska, Polska, Nemecka, Anglicka, Kanady, Rakúska, USA a dalších.

Rok 2008 sa stal pre Dušana prelomovým rokom tým, pretože sa zviditeľnil nielen úspešným prezentovaním sa na kúzelníckom festivale "ILUZIA magica" v Poprade, ale aj veľmi úspešným účinkovaním v televíznej show "Slovensko má talent". Práve tam získal nové skúsenosti s účinkovaním a prácou pre profesionálnu televíziu /živý - priamy prenos, natáčanie na záznam/. Pracovať v médiach ho bavilo až natoľko, že v súčasnosti okrem kúzlenia pracuje a pôsobí aj v profesionálnom rádiu.

Prvý krát v živote videl živého kúzelníka v Materskej škole. Vtedy ho zaujal trik, keď kúzelník prelieval vodu z jedného pohára do druhého, potom tam vložil nôž a tá voda zmrzla. Vtedy ani netušil, ako sa tento trik robí. Dnes to už vie a nielen to. Pozná tajomnstvá a pricípy všetkých existujúcich trikov /dokonca aj ilúzie Davida Copperfielda/.

S vystupovaním na javisku začal Dušan už v rannom detstve. V čase keď navštevoval základnú školu, pozývala ho pravidelne vystupovať vtedajšia "Pionierska organizácia". Potom, počas štúdia na gymnáziu, to bolo Mestské kultúrne stredisko v Topoľčanoch, ktoré mu ponúklo šancu profesionálne vystupovať. Vysoká škola, Žilinská univerzita v Žiline, mu okrem úspešného ukončenia štúdia na Elektrotechnickej fakulte a získanie titulu Ing. v odbore informačných a zabezpečovacích systémov, priniesla aj možnosť vystupovať na rôznych firemných akciách a plesoch.

Dnes už má Dušan za sebou nespočetné množstvo úspešných kúzelníckých vystúpení, nielen na Slovenku, ale aj v zahraničí, ktoré priniesli radosť nielen deťom, ale aj dospelým.

KOMEDIÁLNA SHOW PRE VŠETKÝCH
skvelé kúzla a výborná zábava
--------------------------------------------
javisková mágia, ilúzie, mikromágia, mentalizmus, modelovanie z balónikov
OBSAH
INÉ